(Προς Πώληση) Κατοικία Οροφοδιαμέρισμα || Αθήνα Δυτικά/Περιστέρι - 77 τ.μ, 2 Υ/Δ, 160.000€

photo

Χαρακτηριστικά

Περιοχή Περιστέρι (Δ. Περιστερίου)
Υποπεριοχή Μπουρνάζι
Κοντά σε
Κατηγορία Κατοικίες
Τύπος Οροφοδιαμέρισμα
Τιμή 160.000€
Εμβαδόν (τ.μ.) 77
Τιμή/τ.μ. 2.078€
Υ/Δ 2
Μπάνια 1
Όροφος 1ος
Έτος Κατασκευής 1977
Τ.μ. Οικοπέδου 200
Θέα
Κατάσταση Ανακαινισμένο
Parkings
Θέρμανση Αυτόνομη - Αέριο
Επίπεδα 1
e-agents ID 1893576
Κωδικός 21678

Επιπλέον Χαρακτηριστικά

Διαμπερές Προσόψεως Τέντες Πόρτα Ασφαλείας Βεράντες Φωτεινό Ανακαινισμένο Θυροτηλεόραση Διπλά Τζάμια Σίτες
 

Περιγραφή

Περιστέρι, Μπουρνάζι, Οροφοδιαμέρισμα Προς Πώληση, 77 τ.μ., Σε οικόπεδο 200 τ.μ., Κατάσταση: Ανακαινισμένο, Όροφος: 1ος, 1 Επίπεδο/α, 2 Υ/Δ 1 Κουζίνα/ες, 1 Μπάνιο/α, Θέρμανση: Αυτόνομη - Φυσικό Αέριο, Έτος κατασκευής: 1977, Ενεργειακό Πιστοποιητικό: Γ, Kουφώματα: Αλουμινίου, Χαρακτηριστικά: Πόρτα Ασφαλείας, Θυροτηλεόραση, Διπλά Τζάμια, Σίτες, Τέντες, Βεράντες, Επενδυτικό, Διαμπερές, Προσόψεως, Φωτεινό, Ανακαινισμένο, Τιμή: 160.000€. RealView, Τηλ. Επικοινωνίας: 6972454484, email: irinilomi@gmail.com

Αναλυτική Περιγραφή

Δεν υπάρχει διαθέσιμη

Χάρτης

 

Σημεία Ενδιαφέροντος

Κοντά σε:
Απόσταση από:

Στατιστικά Ακινήτου

Δημοσίευση Ακινήτου: 07 Μαϊ, 2026
Τελευταία ενημέρωση: 12 Μαϊ, 2026
Συνολικές επισκέψεις: 

Socialize it

 

Με Ενδιαφέρει το ακίνητο
*
*
Εισάγετε τον κωδικό
Συμπληρώστε την φόρμα και πατήστε αποστολή. Τα πεδία με * είναι υποχρεωτικά
Ενεργειακό Πιστοποιητικό
Κατηγορία C
Υπολογισμός Δανείου
Συμπληρώστε το Επιτόκιο (χωρίς το σύμβολο %} και τη Διάρκεια αποπληρωμής σε έτη. Αν επιθυμείτε μπορείτε να αλλάξετε και το ποσό
Νόμισμα

Χαρακτηριστικά

Έτος Κατασκευής: 1977 Τ.μ. Οικοπέδου: 200 Θέα: Κατάσταση: Ανακαινισμένο Parkings: Θέρμανση: Αυτόνομη - Αέριο Επίπεδα: 1 Κοντά σε:
Περιοχή: Περιστέρι (Δ. Περιστερίου) Υποπεριοχή: Μπουρνάζι
Κατηγορία: Κατοικίες Τύπος: Οροφοδιαμέρισμα
Τιμή: 160.000€ Εμβαδόν (τ.μ.): 77
Τιμή/τ.μ. 2.078€ Υ/Δ: 2
Μπάνια: 1 Όροφος: 1ος
Κωδικός: 21678

Επιπλέον Χαρακτηριστικά

 

Περιγραφή

Στατιστικά Ακινήτου

Δημοσίευση Ακινήτου: 07 Μαϊ, 2026
Τελευταία ενημέρωση: 12 Μαϊ, 2026
Συνολικές επισκέψεις:
Loading...